چاپ تقویم رومیزی با پایه سفید و مشکی

خوشبختانه امسال توانستیم امکان سفارش چاپ تقویم رومیزی (پایه سخت) و دیواری (4برگی) سال 97 را با قیمت های بسیار مناسب و رقابتی برای شما مشتریان عزیز ایجاد کنیم.

لطفا برای اطلاع از قیمت چاپ تقویم در تعداد دلخواه خود و خدمات اختصاصی سازی با شماره 3000 5789 - 021 داخلی 2- تماس بگیرید.

یک تقویم رومیزی چه کارکردی در رشد کسب و کار شما خواهد داشت؟

یکی از هدایای تبلیغاتی که به طور معمول در پایان سال در کنار سررسید و یا بصورت مستقل توسط شرکت ها تهیه و در میان مشتریان و همکاران توزیع می گردد تقویم رومیزی است. تقویم رومیزی یکی از روش های موثر تبلیغاتی است. زیرا که در اغلب ادارات و شرکت ها به ندرت میزی را پیدا می کنید که یک تقویم رومیزی تبلیغاتی روی آن یافت نشود. استفاده از تقویم رومیزی در منازل نیز بسیار معمول است. یکی از محاسن تقویم رومیزی برای شخص استفاده کننده آن است که بدون نیاز به ورق زدن می تواند در یک نگاه کل روزهای ماه را مرور و به برنامه ریزی امور بپردازد. همچنین مزیت تقویم رومیزی برای شرکت هدیه دهنده آن است که با حک لوگو بر روی تقویم و یا داخل صفحات آن می تواند حضوری مستمر و موثر در مرکز توجه شخص استفاده کننده از تقویم رومیزی و مراجعین وی داشته باشد. در حقیقت شما میتوانید با استفاده از چاپ سررسید 97 اقدام به موقع و ویژه ای برای تبلیغ برندتان بکنید .

درباره چیدمان و صفحه بندی تقویم رومیزی

تقویم رومیزی تقریبا در تمام موارد بصورت ماه شمار طراحی می شود. بدین معنی که هر ماه در یک برگ از آن چاپ شده و پشت آن برگ ، تصاویر تبلیغاتی و یا تصاویر زیبای منتخب تولید کننده چاپ می شود. همچنین یک برگ روی تقویم رومیزی نیز بطور کامل به تبلیغات شرکت سفارش دهنده اختصاص یافته و یا توسط تولید کننده بصورت جلد ( صفحه آغازین ) طراحی می شود. لذا اغلب تقویم های رومیزی بصورت 13 برگ تولید می شوند.

انواع پوشش پایه سخت

از انواع متریال می توان برای پوشش پایه سخت تقویم رومیزی استفاده نمود. اما در اغلب مواقع از پوشش گالینگور یا گلاسه چاپ و سلفون خورده ( اصطلاحا پایه سلفونی ) استفاده می شود. گالینگورهای موجود در بازار دارای طرح ها و رنگ های بسیار متنوع می باشد. موارد مورد ارائه نیک پرینت، رنگ مشکی و سفید است.