چاپ ساک (بگ) پارچه ای

لطفا برای اطلاع از قیمت چاپ تقویم در تعداد دلخواه خود و خدمات اختصاصی سازی با شماره 3000 5789 - 021 داخلی 2- تماس بگیرید.

یک بگ پارچه ای چه کارکردی در رشد کسب و کار شما خواهد داشت؟

ساک دستی پارچه ای به علت مقاومت بالا، کیفیت مناسب و همچنین داشتن یکی از زیبا ترین نوع دوخت کیسه پارچه ای که باعث میشود دوخت و پارچه دقیقا همرنگ هم باشند و زیبایی دو چندانی به این ساک های دستی پارچه ای (ساک دستی سوزنی) بدهند، مورد توجه هستند. ساک دستی های پارچه ای از نوعی منسوجات بی بافت تولید می شوند که کاملا قابل بازیافت بوده و می توانند به صورت طبیعی تجزیه شوند . این نوع ساک دستی سازگار با محیط زیست است وعلاوه بر قابلیت نفوذ پذیری هوا، ضد آب نیز می باشد. استفاده ازاین نوع ساک دستی ها توجه شما را به مسائل زیست محیطی نشان خواهد داد.

ساک دستی های پارچه ای با قابلیت استفاده مجدد برای تبلیغ خدمات یا محصولات شما گزینه ای بسیار مناسب هستند و مشتریان شما با استفاده مجدد از این ساک دستی ها ، هر جا که می روند بارها و بارها تجارت شما را ترویج خواهند کرد. فرض کنید صاحب یک بیلبورد سیار در سطح شهر هستید، با حرکت بیلبورد شما در شهر عده ی زیادی با برند شما آشنا می شوند. ساک دستی این وظیفه را برای شما انجام می دهد. همچنین طیف گسترده ساک دستی های پارچه ای با قیمت فوق العاده پایین به آن ها اجازه می دهد تا بدون اینکه هزینه های شما را بیهوده بالا ببرند نماینده ای منحصر به فرد برای کسب و کارشما باشند.

سایز و ضخامت ساک دستی پارچه ای

ساک دستی های به طور عمومی در سایز های بسیار متنوع با عرض ها و ارتفاع های مختلف و همچنین چندین مدل دسته (موزی، دسته تقویت و ..) تولید می شوند که عرض آن ها دارای طیف گسترده ای از 15 تا 150 سانتی متر و طول آن ها نیز از 20 تا 100 سانتی متر متغیر است . همچنین ساک های پارچه ای در دو وزن 90 و 60 گرمی ارائه می شوند. که گزینه 60 گرم برای ساک دستی نمایشگاهی و ساک دستی تبلیغاتی بسیار محبوب است.

سایز های محبوب (ارتفاع × عرض)

  • 35 × 25 سانتی متر
  • 40 × 40 سانتی متر
  • 45 × 35 سانتی متر

جنس های ساک دستی

ساک دستی های پارچه ای در دو جنس برزنتی و سوزنی (غیر بافته -non woven) ارائه می شوند. جنس برزنتی گرانترین نوع ساک دستی است و تولید آن با فاکتورهای بسیاری همراه است. ساک دستی های غیر بافته دارای قیمت مناسب و کارایی بالایی هستند. این ساک دستی ها بنا بر اندازه قابلیت تحمل وزن تا ۲۵ کیلوگرم را دارا می باشند. ساک دستی های غیر بافته از تنوع رنگ چشمگیری برخورداند.

ساک دستی پارچه ای علاوه در تنوع در ابعاد، دسته و ضخامت می تواند در دسته بندی های زیر هم باشد:

  • ساک دستی پارچه ای با بغل کاست
  • ساک دستی پارچه ای با ته کاست
  • ساک دستی پارچه ای با بغل کاست و ته کاست

چاپ ساک دستی پارچه ای

چاپ انواع ساک دستی های پارچه ای در دو روش انجام می شود:

  • چاپ سیلک
  • چاپ ماشینی

چاپ سیلک مناسب تعداد کم و چاپ ماشینی مناسب تعداد بسیار زیاد و (چاپ انبوه) می باشد. در تعداد 1000 عدد و کمی بالاتر از لحاظ هزینه چاپ سیلک بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.