تراکت یک رو یا دو رو؟ طراحی تراکت

تراکت یک رو یا تراکت دورو ؟ کدام یک بهتر است ؟

تراکت یک رو بهتر است یا تراکت ۲رو ؟

برای معرفی و تبلیغ خدمات و محصولات در فضاهای عمومی می توان از چاپ تراکت استفاده نمود همچنین از تراکت ها می توان برای پخش نمودن در مکان های پر جمعیت, درب منازل و همچنین نصب نمودن بر روی دیوارها استفاده نمود. تراکت در سایزبندی های مختلفی قابل چاپ می باشد و به صورت رنگی و تک رنگ با توجه به کار شما قابل طراحی می باشد.

بعد از اینکه برای چاپ تراکت به نتیجه رسیدید حتما به این سوال خواهید رسید که تراکت کسب و کار شما یک رو باشد یا دو رو؟ نیک پرینت در ادامه با بیان نکاتی به شما کمک خواهد نمود تا راحت تر تصمیم بگیرید.

تراکت دورو

اگر موضوع کار شما در زمینه ای است که باید مطالب گسترده تری را بر روی تراکت تبلیغاتی خود بیاورید و اگر طراحی به صورت یک رو  انجام شود موجب می گردد تا مطالب به صورت فشرده در کنار هم قرار گرفته و  این موضوع جذابیت تراکت را کم می کند بهتر است از تراکت دو رو استفاده نمایید. البته باید در نظر بگیرید که چاپ تراکت ۲ رو اندکی از هزینه چاپ تراکت یک رو گران تر است.

تراکت یک رو

اگر مطالب مورد نظر شما زیاد نیست و اگر بخواهید تراکت را به صورت دورو طراحی کنید موجب پراکندگی مطالب می گردد بهتر است حتما به سمت تراکت یک رو بروید. البته چاپ تراکت به صورت یک رو این فرصت را به مخاطب می دهد تا خیلی سریع در یک نگاه به کلیت پیام کسب و کار شما پی ببرد و این از حسن طراحی یک رو است.

کدام یک بهتر است ؟

در حالت کلی نمی توان با اطمینان گفت که یک کسب و کار حتما باید از تراکت یک رو  استفاده کند و یا از تراکت دو رو ! در کنار مزایا و معایب هر کدام از این طراحی ها این موضوع از همه بیشتر به سلیقه ی مشتری بستگی دارد تا با انتخاب خود بتواند زیباترین و تاثیرگذارترین تراکت را طراحی و چاپ نموده و به تبلیغ خدمات خود بپردازد تا بهترین نتیجه را دریافت نماید.

در ادامه با نیک پرینت همراه باشید.

نظرات

Your email address will not be published. Required fields are marked *