​کمپین مردمی ​من #بین_خطوط می رانم

مدتی است که در شبکه های مجازی و گروه های مختلف کمپینی تحت عنوان بین خطوط راه افتاده است و از تمامی هنرمندان و افراد مشهور و نامی نیز دعوت شده است تا در این کمپین شرکت کنند. همچنین افراد و شرکت های مختلفی نیز به این کمپین ملحق شده اند. شما نیز همراه با ما به این کمپین بپوندید تا در کنار هم با با رعایت موضوع ساده حرکت بین خطوط باعث کاهش تصادفات ، آسودگی خاطر رانندگان، کاهش ترافیک و برقرار شدن نظم شویم.

نیک پرینت در زمان کوتاهی که از تاسیس و شکل گیری اش می گذرد، حمایت از کمپین های مردمی را در حیطه مسیولیت اجتماعی خود دیده است و ما در حد توان و اندازه خودمان تا جای ممکن به کمپین های فراگیر اجتماعی، کمک خواهیم کرد.

افتخار ما است که در این راه همراه شما عزیزان هستیم. خوشحال خواهیم شد اگر از باب محبت و حمایت هشتگ nikprint# را در عکس های اینستاگرام و در پست های تلگرام خود قرار دهید.

کمپین مردمی ​من #بین_خطوط می رانم

کمپین بین خطوط که با هشتگ" #بین_خطوط "در فضای مجازی فعالیت می کند، گرچه تا کنون دستاوردهای خوبی داشته اما توسعه آن نیازمند همراهی همه ما است، پیشنهاد میکنیم در صورت توان بر چسب‌های من #بین_خطوط می‌رانم را از اینجا دانلود کرده و به رانندگانی که به این برچسب ها دسترسی ندارند، هدیه بدهید.

نیک پرینت - دانلود فایل نمونه (AI) برچسب ​کمپین من #بین_خطوط می رانم دانلود فایل نمونه (AI) برچسب کمپین من #بین_خطوط می رانم

نمونه برچسب های من #بین_خطوط می رانم #نیک پرینت

نیک پرینت - کمپین مردمی ​من #بین_خطوط می رانم

نمونه چاپ شده سفید "​کمپین مردمی ​من #بین_خطوط می رانم"

نیک پرینت - کمپین مردمی ​من #بین_خطوط می رانم

نمونه چاپ شده آبی"​کمپین مردمی ​من #بین_خطوط می رانم"

نیک پرینت - کمپین مردمی ​من #بین_خطوط می رانم

نمونه چاپ شده نارنجی"​کمپین مردمی ​من #بین_خطوط می رانم"

فرم درخواست برای سفارش چاپ برچسب کمپین #بین_خطوط

متاسفانه برچسب رایگان نیک پرینت تمام شده است اما اگر شما هم می خواهید به این کمپین بپیوندید و برچسب من #بین_خطوط می رانم را برای چاپ سفارش دهید (تعداد بالاتر از ۵۰ عدد)​ می توانید فرم زیر را پر کرده و سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت.